„Tam dom Twój, gdzie serce Twoje” – słowa Johna Green’a są cały czas aktualne. A serce to my – to co lubimy, co nas zachwyca, co wzbudza w nas emocje, co buduje atmosferę wokół. Szczególnie skupiamy się na tych pozytywnych. Serce też nadaje nasz styl. Kreujemy go w oparciu o odczucia, doświadczenia. Tak też powstają aranżacje wnętrz. Skąd to wiemy? DecoPoint o wystroju wie wszystko!
Kiedy kupujemy czy remontujemy dom, mieszkanie, a nawet pokój to chcemy, żeby wyrażało nas. W końcu dom to nasza twierdza. To miejsce, gdzie chcemy czuć się dobrze. Miejsce, do którego podchodzimy indywidualnie. Każda świeczka, półka, wazon, zasłona czy poduszka mają pokazać, jakimi jesteśmy ludźmi, jakie mamy upodobania. I też dlatego jednym przypada do gusty styl angielski, innym nowoczesny, a jeszcze innym nawet barokowy. Trudno ocenić, który z nich jest lepszy. Każdy po prostu jest inny.
Co jest ważne w tworzeniu stylu w swoim domu? Na pewno dodatki, które mają do siebie pasować – zarówno kolorystycznie, jak i charakterem. Wtedy tworzą harmonię, absolutną całość! Zaufaj swojej intuicji, zastanów się, jaką energię chcesz mieć w swoim domu i zgodnie z tym kreuj wnętrza! Dobieraj kolory i motywy na ścianach z dodatkami tj. zasłony, tekstylia, obrazy, wazony, kosze. Jesteś u siebie w domu, masz się w nim dobrze czuć. Będzie tak, jeśli Twój dom będzie w Twoim stylu. Twoim własnym i indywidualnym, niepowtarzalnym! Wyraź siebie każdym metrem kwadratowym. Zachwycaj nim codziennie domowników, jak i gości.