Dobry styl zawsze warto mieć. Pytanie czym jest styl? Dla jednych to kierunek mody. Dla innych odzwierciedlenie osobowości. My wiemy jedno – styl to fundament Twoich wnętrz!
Lata biegną, a to, w jaki sposób urządzamy wnętrza cały czas się zmienia. Pewne nurty weszły tak bardzo w życie, że są wręcz ponadczasowe. Które?
Styl minimalistyczny często łączony jest z industrialnym. Szarości, metalowe elementy, ciekawe kształty i figury geometryczne to stałe elementy. Dodatków jest niewiele, ale jak są to musza być funkcjonalne i praktyczne.
Styl skandynawski zyskał swoich miłośników dzięki lekkości, połączeniu natury z przytulnością.
Styl Vintage podbił serca wiele lat temu i w wielu sercach jak i domach gości do dziś. Zabytki, antyki, meble z ciekawymi wykończeniami to nieodzowne elementy wystroju wnętrz.
Pop art również stanowi już ikonę jeśli chodzi o aranżację. Postery, wyraziste kolory, dynamika to cechy szczególne tego stylu.
Styl kolonialny łączy w sobie ciężką elegancję, wręcz dostojeństwo z elementami prosto z Afryki – bogata roślinność, egzotyczne figurki, czy ludowe elementy to podstawa.
Styl ar deco również należy do tych eleganckich. Tutaj królują bogate dekoracje, które nadają prestiżu w połączeniu z wysokiej jakości materiałem. Skórzane kanapy, porcelana czy lampy z brązu to dodatki, których nie może zabraknąć.
Obojętnie, z którym stylem się identyfikujesz – pamiętaj, że ma on pasować do Ciebie i do Twojego domu! Dzięki temu uzyskasz pełną harmonię dekoracyjną, która przyniesie Ci satysfakcję!