Wprowadzając się do domu czy mieszkania chcemy sprawić, że to miejsce będzie nasze – oryginalne, wyjątkowe, pokazujące co lubimy. Możesz to osiągnąć dzięki odpowiedniej aranżacji wnętrz.
Wykończenie i dekorowanie domu to element, który pokazuje, jacy są domownicy, jaki mają charakter.
Często kiedy szukamy pomysłu na wystrój wnętrz sięgamy po gazety, artykuły czy podglądamy jak mieszkają Gwiazdy! Jednak to nie ich dom będziesz dekorować, tylko swój. Ty masz się w nim dobrze czuć! Jak to osiągnąć? DecoPoint Ci podpowie!
Najważniejsze to jasno ocenić, co lubimy we wnętrzach, a czego nie. Jakie kolory do nas przemawiają? Czy chcemy mieć przestronną powierzchnię, czy może stawiamy na przytulność. Jakie meble są dla nas niezbędne, a które z nich są totalnie niepotrzebne.
Potem zostają już tylko dodatki. Tylko albo aż. One wykonują mnóstwo pracy! Świce, wazony, miski, obrazy, a także poduszki, pledy czy dywany. Każdy z tym elementów, nawet najmniejsza lampka, potrafią zmienić odbiór danego pomieszczenia – mogą je ocieplić, nadać elegancji czy przepychu. Najważniejsze, aby pasowały do ogólnej koncepcji pod względem stylu!
Obojętnie, jakie kolory lubisz i jaki styl wybierzesz do swoich wnętrz pamiętaj o jednym! Masz się dobrze czuć w swoim domu i to Ty o nim decydujesz! Potrzebujesz wsparcia, inspiracji? Odwiedzaj nasz blog jak najczęściej! U nas znajdziesz zawsze ciekawe podpowiedzi i koncepcje. DecoPoint to inny punkt widzenia – przede wszystkim dekoracyjny punkt widzenia…wnętrz.